20% מהאוכלוסייה יסבלו בשלב זה או אחר של חייהם מאורטיקריה, תופעה עורית מגרדת ומטרידה במיוחד. היא מוגדרת בתור בעיה על רקע אלרגי, כך שאם גם אתם סובלים מהבעיה, כדאי מאוד שתשימו לה סוף אחת ולתמיד ותמנעו מהגוף שלכם סבל מיותר. מאחר והטיפול הרפואי-מערבי אינו מצליח לרפא את המחלה, כדאי לכם לשקול את האופציה הטבעית לטיפול בה. אנחנו ממליצים על הומאופתיה ומיד תבינו במה מדובר.

מהי אורטיקריה?

אורטיקריה היא מצב בו העור הופך להיות מגורה ומגרד כאשר המופע מזכיר מאוד כוויה קלה. הנגעים הללו יכולים להיות בכל גודל, החל מאזור ממוקד קטן ומוגבל וכלה בשטחי עור גדולים. הגירוד יכול להתחיל ולהפסיק תוך מספר דקות, אך פעמים רבות הוא כאן כדאי להישאר – ימים, שבועות ולעיתים אף חודשים, מה שגורם לפגיעה קשה באיכות החיים. אורטיקריה נגרמת עקב תגובת המערכת החיסונית כנגד אלרגנים שונים, בין אם במגע ובין אם כתוצאה מבליעה שלהם.

ישנה סברה שטוענת כי אורטיקריה יכולה להיגרם גם עקב חשיפה ויראלית ולעיתים גם חשיפה לתנאים פיזיקליים שונים כגון חום או קור. תופעת האורטיקריה מטופלת באמצעות משחות ובמקרים חריפים גם על ידי סטרואידים. על פי הרפואה המערבית מדובר במצב שאינו בר ריפוי ולכן במקרה של אורטיקריה טיפול טבעי הוא אפשרות שבהחלט כדאי לפנות אליה.

הומאופתיה – טיפול יעיל מאוד באורטיקריה

טיפול טבעי מאוד יעיל נגד אורטיקריה הוא כזה שמתבצע בשיטת ההומאופתיה. לפי השיטה, ניתן לטפל במחלתו של אדם במידה ומספקים לו מנות מזעריות של חומרים שהיו גורמים לאותם התסמינים בדיוק שאותם יוצרת המחלה. את החומרים מקבל המטופל באמצעות פורמולות טבעיות שאינן גורמות לתופעות לוואי, התמכרות או תלות. יתרה מכך, ניתן לטפל באמצעות הומאופתיה בתינוקות, נשים בהריון ואפילו בחולי סרטן.

ההומאופתיה מטפלת באורטיקריה ביעילות רבה ומונעת את חזרתה לטווחי זמן ארוכים, אם בכלל היא תחזור לאחר טיפול מוצלח. מהלך הטיפול הינו פשוט מאוד – לאחר בירור, מקבל לידיו המטופל תכשיר הומאופתי למריחה או לבליעה שהותאם במיוחד עבורו, ולאחר פרק זמן של מספר ימים הפריחה והגירודים המעיקים חולפים כלא היו.

היתרון הגדול של הטיפול ההומאופתי הוא בכך שההומאופתיה מתייחסת לאדם כמכלול ועל כן התכשירים לא רק מטפלים בתסמיני האורטיקריה אלא גם בסיבות שהביאו להתפתחותה, מחזקים את המערכת החיסונית ומשפרים את החוסן הרגשי של המטופל. אז אם אתם סובלים מבעיית אורטיקריה טיפול טבעי הומאופתי הוא דבר שבהחלט כדאי לכם לנסות.

 

דילוג לתוכן