אם יצא לכם להיתקל אי פעם באדם שהשליך סתם כך לכלוך על המדרכה, או נהג שבחר להיפטר מדבר-מה מהחלון במהלך הנסיעה, לבטח חשבתם לעצמכם "מי האנשים האלו שמרשים לעצמם לזהם כך את הסביבה?!" אז זהו, שבהנחה שאתם שותים מדי פעם קפה במשרד מכוס פלסטיק חד פעמית או שולפים צלחות חד פעמיות כשאתם מארחים את החבר'ה בשבת, אתם שותפים לפשע לא פחות מאותם משליכי אשפה, וזאת מאחר ומדובר בכלים שעשויים מחומר שאינו מתכלה.

כיצד תוכלו לעצור את הפגיעה החמורה הזאת ולדאוג לעתיד של כדור הארץ? בקלות! באמצעות רכישה של כלים חד פעמיים מתכלים!

כלים מתכלים חד פעמיים – מה זה בדיוק?

כשמדברים על כלים חד פעמיים מתכלים מתכוונים לשם כולל לאינספור מוצרים להם מכנה משותף אחד: היכולת שלהם להתכלות במהירות שיא ולא להצטבר להרים של פסולת אשר מזהמים את כדור הארץ. חלקם עשויים מעץ דקל, אחרים מעץ במבוק, ומקצתם מקנה סוכר. יש שם כל מה שצריך לארוחה (לרבות מוצרים הניתנים לחימום במיקרוגל ואפייה בתנור), שבסיומה אין צורך להפריד בין הכלים הללו לשאר האשפה. במקרים רבים אף ניתן לשטוף את הכלים על מנת להשתמש בהם פעם נוספת, למרות היותם מוגדרים כחד פעמיים.

מדוע כל כך חשוב לעבור להשתמש באותם הכלים?

כשחושבים על מאות מיליוני כלי הפלסטיק החד פעמיים המזהמים בהם נעשה שימוש ברחבי העולם מדי יום, ולעומתם על הכלים החדשים המתכלים שהחלו להפציע בשנים האחרונות ובתוך עשור יחליפו לחלוטין את הכלים הישנים, ניתן בהחלט לדבר במונחים של "מהפכה". הנזק מכלי הפלסטיק התמימים למראה חמור מכפי שניתן לדמיין. מחיות הים שנחנקות למוות ועד החור באוזון שגדל עקב שריפת האשפה. כך שלא יהיה זה יומרני או מוגזם לומר שהכלים החד פעמיים המתכלים החדשים צפויים לשפר את איכות ובריאות חיינו.

היתרונות הנוספים של הכלים המתכלים

הכלים המתכלים החדשים מתאפיינים ביתרונות רבים נוספים מלבד השמירה על כדור הארץ. מדובר בכלים חזקים ועמידים פי כמה מכלי הפלסטיק השבריריים שמתעוותים בקלות, כשגם המראה שלהם פשוט נהדר (מראה של עץ כפרי ואלגנטי) ואין מה להשוות בינו לפלסטיק החיוור. האיכות של הכלים הללו כל כך מעולה, עד שגם באולמות וגני אירועים, בתי קפה ומסעדות מתחילים להשתמש בהם ללא חשש לפגיעה במוניטין. גם מגוון הכלים רחב ומרשים וכולל כוסות, צלחות, מגשים וקערות במגוון גדלים וצורות, כמו גם סכו"ם בעיצובים שונים, קונוסי וסירות הגשה, אריזות טייק אווי, קשים ועוד.

דילוג לתוכן