תחזיקו חזק, כי הנתון הבא עומד להדהים אתכם: 9 מיליון תושבי ישראל (לערך) משתמשים מדי שנה בלא-פחות מארבעה מיליארד כלים חד פעמיים! מדובר ביותר מ-500 כלים לאדם בממוצע, מה שהופך את ישראל לשיאנית העולם בתחום. ולא, זה ממש לא כבוד גדול. פעם, הייתה עוד איכשהו סיבה מוצדקת (לא היו אפשרויות חד פעמיות ידידותיות לסביבה), אבל כעת, כשלישראל הגיעו כלים מבמבוק ומחומרים נוספים, הגיע הזמן לעשות סוף לזיהום הנוראי הזה! עוד לא הכרתם את אותם כלים נהדרים? הישארו עימנו!

כלי במבוק – השינוי כבר פה

כלים חד פעמיים מבמבוק הם חלק קטן מקולקציה רחבה שהגיעה לישראל בשנים האחרונות ובאה לעשות סוף לזיהום הנוראי שכלי הפלסטיק גורמים לכדור הארץ בשל היותם בלתי מתכלים. מדובר במגוון רחב של כלים מהודרים, חזקים ומרשימים, אשר עשויים מחומר טבעי לחלוטין, מה שאומר שהם מתכלים בצורה מהירה ואף תורמים רבות לאדמה שבה הם מוטמנים. הכלים המושלמים הללו יספקו לכם ראש שקט ויעלימו את ייסורי המצפון שלכם באשר לפגיעה החמורה שגרמתם עד עתה לכדור הארץ.

יבואני הכלים מבמבוק חשבו על מגוון רחב של ארוחות מהן תוכלו ליהנות מראשיתן ועד סופן בעזרתם. בין קולקציית כלי הבמבוק תמצאו צלחות, קערות וצלוחיות, כוסות שתייה וכוסיות קינוח, סירות הגשה, מגשי עץ, סכו"ם, קונוסים ושלל מוצרים נוספים. זאת ועוד, בזכות המראה המרשים של הכלים הללו, תוכלו להשתמש בהם לא רק כשאתם מארחים את החבר'ה מהצבא לגמר ליגת האלופות או יוצאים לפיקניק משפחתי, אלא אפילו לאירועים מכובדים, ארוחות רשמיות ועוד. ככה זה כשמדובר בכלים מעוצבים לתפארת, חזקים למשעי ומרשימים בכל אספקט וקנה מידה.

אם לא בראש, אז בכיס

ויש עניין נוסף. אחרי שנים רבות של דיבורים ללא מעשים, הוחלט סוף כל סוף על הטלת מס גבוה על ייבוא של כלים חד פעמיים מזהמים מפלסטיק, דבר שצפוי לייקר אותם באופן משמעותי. לא עוד שלושה שרוולי כוסות ב-10 שקלים, אלא שרוול אחד בקושי. אז הטענות על כך שמדובר בפגיעה בשכבות החלשות הושמעו וימשיכו להישמע, אבל תרשו לנו לברך על העניין, כי מה עם הפגיעה בכדור הארץ? כך שמי שלא יבין את הצורך המיידי לעבור לכלים מעץ דרך הראש, יבין את זה דרך הכיס. כלים מבמבוק וחומרים טבעיים אחרים יהפכו בקרוב לזולים יותר מכלי הפלסטיק, מה שאמור לגרום לרבים לעבור ולרכוש רק אותם.

דילוג לתוכן