איפור לכלת בת מצווה או לחברות שבאות לחגוג איתה זו משימה לא פשוטה. מצד אחד, מדובר בכל זאת בילדות בנות 12: אי אפשר להעמיס עליהן איפור בלי שזה יבגר אותן וייראה מגוחך. מצד שני, לכו תמצאו היום בת 12 שתוותר על איפור לבת מצווה שלה, או שתהיה מוכנה לבוא למסיבה שכל הכיתה משתתפת בה, כשהיא לא מאופרת יפה! אז צריך למצוא את עמק השווה, וזה אומר – נוסחה לאיפור שיהיה מספיק ילדותי וצעיר, אבל מצד שני ימלא את המשימה, יטשטש את הפצעון המעצבן ויגרום למתוקה להיראות כמו מלכת הכיתה.

איפור לבת מצווה

נרתמנו למשימה והפקנו הדרכה מצולמת שתעזור לכם לעשות בדיוק מה שצריך: שלב אחרי שלב, איפור לבת המצווה: קל, לא מבגר ומדליק. רק לעקוב במדויק אחרי ההוראות.

שלב ראשון: איפור פנים. מרחו קרם לחות על כל הפנים של הילדה למעט אזור העיניים. צריך לבחור בקרם או תחליב לחות הכי קל, לעור צעיר, מעורב ושמן. חשוב למרוח קרם לחות כי אחרת המייק אפ לא נמרח באופן אחיד…

איפור פנים לבת מצווה

לאחר מכן יש לבדוק את הצבע של המייק אפ כדי שיתאים לעור שלה. בודקים אותו בזווית של הלסת כמו בתמונה. למרבה המזל, לרוב, לבנות שלנו יש בערך את הגוונים שלנו, אז המייק אפ של אימא בפירוש יכול להתאים. אם לא, לכו על משהו שמיועד במיוחד לנערות, כמו דמי-מייק אפ.

בחירת המייק אפ

כעת מכסים את הפנים במעט מייק אפ נוזלי בעזרת ספוג לח. מקפידים לכסות את כל משטח הפנים בשכבה דקה ולמרוח אותו טוב כדי שלא יראה בצדדים של הפנים, במצח או בצוואר.

מריחה אחידה של מייק אפ

לוקחים מברשת גדולה, רכה ועגולה ומדגישים את תוי הפנים עם מעט ברונזר. כדי להדגיש את עצמות הלחיים, שמים אותו מפעמון האוזן לכיוון האף. בתפוחי הלחיים אפשר להניח טיפה סומק, גם אותו עם מברשת גדולה ורכה. חשוב להקפיד שהכמויות תהיינה קטנות מאוד.

הדגשת תוי הפנים

שלב שני: איפור עיניים. לבנות צעירות כל-כך יש באופן טבעי עיניים גדולות, מבריקות ויפהפיות, אז צריך רק להדגיש את היופי שלהן בלי להכביד. קודם כל, מסביב לעיניים מניחים מעט קונסילר בגוון בהיר יותר מהמייק אפ.

 

איפור עינייםאיפור עיניים

בוחרים בצללית בהתאם לצבע הבגד. במקרה הזה בחרנו בצללית ורודה ובצללית בצבע שמנת. זה יכול להתאים לשמלה בצבעים לבן, שמנת, ורוד ובז', וזה גם מתאים לצבעים הטבעיים של הדוגמנית הצעירה…

התאמת צללית

מניחים צללית כהה יותר על העפעף וצללית בהירה יותר בין העפעף לבין הגבה. את הצללית יש למרוח במכחול קטן מכיוון האף החוצה.

צללית לעיניים

 מורחים על הריסים מעט מסקרה חומה, רק להדגיש…

מעט מסקרה

 בשליש החיצוני של העפעף התחתון מציירים קו דק בעיפרון תכלת שידגיש את צבע העיניים. זה יוצר מראה צעיר ומדליק מאוד.

הדגשת העיניים

שלב שלישי: איפור שפתיים. בוחרים בעיפרון שפתיים ובשפתון בצבע ורוד עדין וילדותי. צובעים את כל השפתיים בעיפרון: זה יקבע את האודם.

איפור שפתיים

מורחים מעל העיפרון ליפסטיק ורוד באותו הגוון.

מורחים ליפסטיק

סיימנו! עכשיו תסרוקת, שמלה תכשיטים, נעליים… וקדימה, לנשף! ושיהיה במזל טוב!

איפור לבת מצווה מוכן!

האיפור והטיפים: ענבל קפלן, מאפרת מקצועית Inbal Caplan

***

מוגש בחסות מועדון צצה – מועדון בת מצווה. אצלנו בצצה את נסיכה ליום אחד, נסיכת בת מצווה במסיבה בלתי נשכחת.

מועדון בת מצווה


 

דילוג לתוכן