במשך שנים ארוכות מדי, שלטו בשוק המוצרים החד פעמיים בישראל כלי הפלסטיק. כדור הארץ הזדהם לאיטו, הררי הזבל במשרפות נערמו, והעולם עמד מנגד. כעת, סוף כל סוף, המציאות שבה לא ניתנה לנו זכות הבחירה באילו כלים חד פעמיים להשתמש בשל היות הפלסטיק האפשרות היחידה, תמה.

כעת הבחירה בידינו. וכמה שהבחירה הזו קלה – כלים חד פעמיים ידידותיים לסביבה ובראשם – צלחות חד פעמיות מתכלות.

הבעייתיות של צלחות הפלסטיק החד פעמיות

במשרד, בפארק ואפילו בין ארבעת קירות הבית – המוצרים החד פעמיים מפלסטיק השתלטו על חיינו בעשורים האחרונים. לא רק באירועים מיוחדים, אלא כל יום. כל היום. מה נאמר? יצרנו מפלצת של זיהום סביבתי מטורף. צלחות הפלסטיק היוו שחקן מרכזי בענף, אשר הפך את ישראל לשיאנית הצריכה לנפש של כלים חד פעמיים מזהמים.

הכירו את צלחות העץ המתכלות

אלא שבסופו של דבר, בתקווה שהדבר לא מאוחר מידי, התעוררו הגופים הירוקים בארץ ובעולם, אמרו עד כאן, ויצרו אלטרנטיבה נהדרת: כלים מתכלים, ידידותיים לסביבה ובאיכות משודרגת לעומת הבינוניות מפלסטיק. הצלחות החד פעמיות המתכלות, שהחלו להימכר בישראל בשנים האחרונות, הפכו להצלחה באופן מיידי מרגע הגעתן, ולא בכדי.

הצלחות הנפלאות החדשות עשויות ממגוון רחב של חומרים טבעיים, דוגמת עץ דקל, עץ במבוק, צמח קנה הסוכר ואפילו תירס, מה שהופך אותן באופן אוטומטי לכאלה שמתכלות במהירות ולא מזהמות את הסביבה שלנו.

בנוסף, בשל העובדה שמדובר בחומרים עמידים מאוד, לצלחות הללו יש יתרון מובהק גם מבחינת העמידות ונוחות השימוש בהן, ללא שום חשש שיתעוותו תחת עומס המנות או החום שלהן. גם המראה שלהן הרבה יותר נעים ואסתטי, על טהרת העץ האלגנטי.

עמוקות ושטוחות, גדולות וקטנות – כל הצלחות המתכלות שיש

כל עוד תתקשרו עם ספק מוביל, תוכלו לרכוש ממנו צלחות חד פעמיות מתכלות במגוון רחב של גדלים וצורות, מה שמאפשר להשתמש בהן להגשה של כל סוגי המנות הקיימים – החל מסלטים ורטבים, דרך מרקים וקינוחים ועד מנות עיקריות. תוכלו לרכוש צלחות מרובעות, מלבניות, משושות, עגולות, עמוקות, שטוחות ועוד.

מחירן של הצלחות החדשות היה עד לא מכבר גבוה במעט מאלו של צלחות הפלסטיק, אך שינוי המס שנולד לאחרונה גרם להיפוך המצב, כך שכעת, תוכלו ליהנות מהן במחיר די דומה ואפילו נמוך יותר מצלחות הפלסטיק המזהמות. אז איפה ההתלבטות בכלל?

דילוג לתוכן