המדריך הבא יסביר לכם כיצד להשוות מחירי ביטוח רכב באינטרנט דרך אתר וובי. האתר מאפשר קבלת הצעות לביטוח רכב מכל חברות הביטוח (מלבד החברות הישירות) וכן לבצע רכישה של פוליסת הביטוח אונליין. בניגוד לשאר האתרים ברשת העוסקים בתחום הביטוח, אתר wobi מציג הצעות עדכניות ללא השארת פרטים כלשהם.

שלב ראשון

בשלב זה נבחר את סוג הביטוח – ביטוח מקיף וחובה או ביטוח צד ג' וחובה. לאחר בחירת הביטוח נעבור לטופס הזנת פרטים לצורך קבלת הצעה. הפרטים הללו מאפשרים לחשב את מחיר הפוליסה העדכני. לאחר מילוי הפרטים יש ללחוץ על "קבל הצעות".

פוליסת ביטוח רכב

ביטוח רכב

 שלב שני

בשלב זה יתקבלו ההצעות מחברות הביטוח. בשלב זה ניתן לבצע השוואה בין הפוליסות מבחינת הכיסויים בכל פוליסה. את ההשוואה ניתן לעשות ע"י סימון הפוליסות ולחיצה על "השוואה".

בחירת ביטוח רכב

השוואת הפוליסות הנבחרות:

פוליסת ביטוח רכב  שלב שלישי

תהליך הרכישה: במידה ולא נרשמת לאתר, יפתח חלון הרשמה שבו תצטרך להזין מספר פרטים בסיסיים לטובת פתיחת משתמש. במידה והנך רשום, תוכל להזין ת.ז וסיסמה על מנת להמשיך בתהליך הרכישה. לחיצה על "המשך" תעביר לשלב הבא בתהליך הרכישה.

קניית פוליסה

 שלב רביעי

הזנת פרטי כרטיס אשראי לטובת השלמת תהליך הרכישה. לאחר הזנת הפרטים יש ללחוץ על "המשך" על מנת לסיים את התהליך.

ביטוח רכב

 שלב חמישי

קבלת אישור רכישה לפוליסה: מסך זה מאשר כי הפוליסה נרכשה. דרך מסך זה ניתן להוריד את אישור ההזמנה (בנוסף לזה שנשלח במייל), וכן ניתן לצפות ולהדפיס את תנאי הפוליסה המלאים.

ביטוח

***

מוגש בחסות Wobi – מערכת אינטרנטית להשוואת ביטוחי רכב, דירה, נסיעות ומשכנתא. האתר מאפשר קבלת הצעות עדכניות ואפשרות לביצוע רכישה מאובטחת אונליין.

דילוג לתוכן