השקעתם במטבח מעוצב, עם פתרונות אחסון משוכללים ומכשירי חשמל מבהיקים. עם הזמן והשימוש, עולה גם הצורך וההכרח לנקות אותו. מאיפה מתחילים? באילו חומרים כדאי להשתמש? ואיך שומרים על הכל מסודר? הדרכות הרשת האלו יבואו לעזרתכם.

איך לנקות מטבח
הדרכה מקיפה עם הסברים של צעד אחר צעד כיצד לנקות את המטבח. ההדרכה מציגה את שלבי העבודה השונים לפי הסדר הרצוי, עם תמונות להמחשה, וכוללת בסוף גם רשימה גדולה של טיפים וכלים נחוצים.

ניקוי תנור

Source: wikihow.com via Doreen on Pinterest

 

ניקוי מכשירי החשמל במטבח

מרת'ה סטיוארט הבלתי נלאית מסבירה כיצד לנקות את מכשירי החשמל המרכזיים במטבח שלכם – התנור, הכיריים, המיקרוגל, הטוסטר וכו'. ההסברים קצרים אך מלווים בתמונות שממחישות את העבודה.

 

ניקוי כיריים

 

ניקוי המקרר

עוד מבית מרת'ה סטיוארט, הדרכה מקיפה לניקוי סוס העבודה המרכזי במטבח – המקרר. ההדרכה כוללת הסברים לניקוי המדפים, החוץ, לכלוכים שונים, תחזוקה שוטפת ואף טיפים לסידור ואחסון.

 

ניקוי מקרר

 

מה עושים במקרה ש….

מה עושים אם שרפתם את האורז, עפה לכם ריבה על התקרה או כל התנור התלכלך בשומן? ההדרכה הקצרה והממוקדת הזו מציעה פתרונות ניקיון לחמש קטסטרופות נפוצות במטבח.

 

 

לפי הרשימה

אם אתם מסוג האנשים שאוהבים לעבוד עם רשימות מסודרות, ההדרכה הזו בשבילכם. היא מציעה רשימה להדפסה של כל שלבי הניקוי במטבח, כדי שתוכלו לעקוב אחר המשימות בנוחות, לסמן את מה שכבר עשיתם ולהתמקד במה שנשאר. בנוסף לכך יש קישורים להדרכות ניקיון ספציפיות, כמו ניקוי טוחן האשפה, הסרת כתמי חלודה ממשטחי נירוסטה ועוד.

 

ניקוי לפי רשימה

Source: behindthestudio.com via Jayna on Pinterest

 

סדר שיהיה פה

סיימתם לנקות? מרת'ה סטיוארט תדריך אתכם כיצד לארגן את המטבח שלכם, מסידור הסירים והמחבתות, לאחסון תבלינים וסידור כלי האוכל, עם הרבה טיפים וטריקים והצעות שונות לניצול יעיל של שטח האחסון במטבח.

אחסון יעיל במטבח

 

ניקיון נעים!

***

מוגש בחסות סטודיו אחד לאחד– עיצוב עד הפרט האחרון סטודיו "אחד לאחד" מתמחה בעיצוב ויצור של מטבחים ופרטי ריהוט בסגנונות שונים ובאיכות גבוהה, מטבחים כפריים מעץ מלא בעבודת יד, צביעה אומנותית וחומרים טבעיים שונים.

מטבחים כפריים

דילוג לתוכן