האינטרנט אמנם גוזל מאיתנו הרבה זמן באמצעות מלכודות רבות שרובן כוללות חתולים בצורה כלשהי. עם זאת האינטרנט גם יכול לעזור לנו לחסוך ולהרוויח אם רק נצליח להתנתק לכמה רגעים מהפייסבוק והיוטיוב (ומהחתולים.) הנה שמונה אתרים שיכולים לעזור לכם לחסוך כסף.

השקל

השקל

הבלוג של אור גורן, עיתונאי ועורך וגם בלוגר. מתוך הניסיון האישי שלו – התגברות על חובות ושינוי ההתנהלות הכלכלית של המשפחה שלו – הוא מספק מידע רב ערך לכל ישראלי מצוי. הוא משלב את החוויות האישות שלו ואת מה שהוא למד מכך עם עצות מועילות לחיסכון בכסף, התנהלות נכונה מול גופים כלכליים וטיפים להתנהלות כלכלית נכונה או, כמו שהוא כותב: "צרכנות, חיסכון, כסף ומה שביניהם." מומלץ בחום!

הערת העורכת: ממליצה לקרוא בתשומת לב את הפוסט "כך תבטלו את דמי כרטיס האשראי"  שמסביר על האפשרות לבטל את דמי הניהול לכרטיסי אשראי מגוף חוץ בנקאי. לרבים מאיתנו יש כרטיסי מועדון במסגרת רשת בגדים או סופר כזה או אחר; הפוסט הזה מאפשר לנו לממש את הטבות הכרטיס בלי לשלם ביוקר את דמי החברות הנלווים. ניסינו; עובד כמו קסם.

הסוכנות לעסקים קטנים

הסוכנות לעסקים קטנים

 

האתר הממשלתי הזה מרכז מידע רב ושימושי עבור בעלי עסקים קטנים או מי שחושב לפתוח עסק קטן. מידע וידע הם הכלים הבסיסיים שבלעדיהם לא ניתן לחסוך כסף ובטח שלא להצליח. באתר הזה תמצאו הרבה מידע חשוב. האתר אמנם די יבש אבל מאוד חשוב לבעלי עסקים קטנים שצריכים מידע מרוכז מהגופים הרלבנטיים.

בנוסף, אם אתה בעל עסק קטן, רוצה למכור משהו מהבית או לפתח איזו יוזמה עסקית קטנה הרי שפנייה אל חברת ייעוץ שיווקי יכולה להיות צעד נכון בשבילך כדי לדעת למה אתה נכנס וכיצד עליך להתנהל.

כמהזה

כמהזה

השוואת מחירים היא הבסיס לצרכנות נבונה ובחירה במוצר הזול ביותר. ישנם לא מעט אתרים שמציעים השוואות מחירים של מוצרים רבים ושונים. האתר כמהזה מתרכז בהשוואת מחירים של מוצרים בתחום בתקשורת: טלפונים סלולאריים, ספקי אינטרנט, טלביזיה, עיתונים וכן הלאה.

אגורה

אגורה

למה לקנות בזול כשאפשר לקבל בחינם? אתר אגורה מפרסם חפצים שאנשים מוסרים בחינם – רק לבוא ולקחת. אתר מאוד מיוחד שמציע לא רק חיסכון כספי אלא גם התחלה של רשת חברתית מאוד מיוחדת שמבוססת על נתינה ולא על מכירה.

יד-שתיים

יד-שתיים

ישנם כמה אתרים שמציעים מכירה של חפצים משומשים או לפחות שנקנו על ידי אנשים אחרים אבל יד שנייה הוא כנראה האתר המוביל. חשוב לזכור שמדובר בקניה עם סיכון מסוים – לרוב אין אחריות על המוצר או החפץ שאתם קונים וכל קניה צריכה להיעשות בזהירות ומתוך מחשבה.

mySupermarket

mySupermarket

אתר קניות שמציע שירות מיוחד: אתם מכנסים את רשימת הקניות שלכם והוא מוצא היכן כל מוצר מוצע במחיר הזול ביותר. לאחר מכן הוא עורך עבורכם את ההזמנה כך שתקנו כל מוצר במקום הזול ביותר. המגבלה היא שזה צריך להיות מקום – סופרמרקט או רשת שיווק – שמבצעת משלוחים למקום המגורים שלכם.

אם אנחנו מדברים על רשתות שיווק אפשר גם להזכיר את כרטיסי המועדון שמציעות רשתות שיווק רבות. מדובר בכרטיסי אשראי שמנוהלים על ידי גופים חוץ בנקאיים ומציעים הנחות שונות לחברי המועדון. כרטסי מועדון יכולים לחסוך הרבה כסף אבל כדאי לבדוק אם יש בהם עלויות נסתרות – פחות או יותר – כמו דמי חבר, עמלות וכן להאה.

התנתקות

אתר התנתקות

אחת מהדרכים הטובות ביותר לחסוך בכסף היא על ידי השוואת מחירים בין נותני שירות שונים ובחירה בזול ביותר. האתר נתק הוא אתר חיוני למי שרוצה לעבור מנותן שירות אחד לנותן שירות אחר, זול יותר. הוא מסייע לכם לבצע את המעבר בצורה קלה וברורה.

אתר צרכנות נבונה

צרכנות נבונה

אתר חדש יחסית שיש לנו אליו סנטימנט מיוחד כיוון שהוא משלנו. באתר תמצאו כתבות שונות על מגוון נושאים מתחום הצרכנות: קנייה נכונה, טיפים לחיסכון, טעויות נפוצות ופחות נפוצות שכדאי להימנע מהן ועוד.

אם יש לכם הצעות נוספות לאתרים שיעזרו לנו ולכם לחסוך כסף, אתם מוזמנים להציע אותם בתגובות. ביחד נעזור זה לזה לחסוך כסף!

***

מוגש בחסות אביב יועצים – חברת אביב יועצים מתמחה ביעוץ שיווקי, יעוץ ארגוני וקידום אתרים אורגני.

יועץ שיווקי

 

 

 

דילוג לתוכן