דרך יעילה וחסכונית לביצוע הובלה היא באופן עצמאי, ללא היעזרות בחברת הובלות מקצועית. בעבר אפשרות זו לא הייתה ברת ביצוע עבור מי שלא היה בעליו של רכב מסחרי מתאים, אך כיום ניתן להסתייע בשירותי השכרת רכב ולבצע זאת ללא בעיה. באלו תרחישים כדאי לשקול השכרת רכב הובלה ומהם דגמי הרכבים המומלצים להשכרה? להלן סקירת שוק מקיפה שתעשה לכם סדר בעניין.

רכב הובלה – למה הכוונה? ומתי כדאי לשכור אותו?

רכבי הובלה הם למעשה מסחריות גדולות שמאופיינות בקבינה גדולה שבה ניתן לאחסן ולהוביל מגוון רחב של חפצים. מדובר ברכבים חזקים מאוד אשר יציבים על הכביש, וחלקם אף מגיעים עם וו גרירה מובנה שאליו ניתן לחבר נגרר ולהגדיל משמעותית עוד יותר את יכולת ההובלה של הרכב. ניתן לנצל את אפשרות ההשכרה של רכב הובלה למגוון תרחישים, להלן הנפוצים שבהם:

  • מעבר דירה או משרד.
  • הובלת פריטים בודדים ממקום למקום ("הובלה קטנה").
  • ביצוע איסוף עצמי של מוצרים שהוזמנו.
  • הובלה של כל הציוד הנדרש לצרכי טיולי משפחות וחברים.

בכל אחד מהתרחישים הללו, במקום לבזבז כספים רבים על חברת הובלות או לשלם דמי משלוח מופקעים, כל שיש לעשות זה לשכור רכב הובלה מתאים בסכום נמוך משמעותית ולבצע זאת באופן עצמאי עם כמה חברים טובים. כל זאת בזמן שלכם, בקצב שלכם, תוך מקסימום שמירה על שלמותם ותקינותם של החפצים המובלים.

סוגי רכבי הובלה שניתן לשכור

השכרת רכב הובלה דרך חברה מובילה, תאפשר לכם לבחור מבין מגוון רחב של סוגי רכבים, להלן המומלצים שבהם:

  • פיאט דוקאטו – רכב זה מאופיין באורך של 6 מטרים, נפח תא דלק 90 ליטר, 130 כוחות סוס ואין סוף של של נפח מטען פנוי להובלה (8 עד 16 קוב). הוא גם מאובזר באמצעים טכנולוגיים רבים לבטיחות הנהיגה.
  • פיג'ו בוקסר – התאום של הדוקאטו ומתחרה רציני עבורו. עם נפח מטען הזהה לדוקאטו, מנוע טורבו דיזל של 2000 סמ"ק ו- 6 הילוכים לחיסכון מקסימאלי בהוצאות הדלק. פיג'ו בוקסר מגיע במספר דגמים לבחירה, עם קבינות קטנות ונמוכות יותר.
  • רנו טראפיק – רכב מסחרי מעולה להובלה משום תא המטען הגדול שלו (5.2 קוב) אך גם בעל יתרונות נוספים דוגמת מושב נהג נוח ביותר, שדה ראיייה משופר ואפשרות לדלת פתיחה אחורית כפולה ו/או דלת פתיחה צידית אופקית.

בנוסף ניתן ליהנות מדגמים קטנים יותר של רכבים להובלה כגון סיטרואן ג'אמפי, פיאט דובלו ואחרים. חשוב מאוד להתקשר עם חברת השכרה גדולה שמציעה את כל האפשרויות להתאמה אישית למשימה ולתקציב הפנוי שלכם.

דילוג לתוכן